KONST / Litografier / Litografier 7016295
*
nr 701 6295
Litografier
4 st, Stockholmsmotiv, 30x40
Utrop:
800 kr
Såld:
1.400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 juni 2011
kl 19:41:47
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/6 16:22:13
1
500 kr
6/6 17:32:06
2
Vinnande bud
6/6 19:33:40
3
750 kr
6/6 19:34:17
3
850 kr
6/6 19:35:27
3
1.100 kr
6/6 19:36:47
3
1.300 kr
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:42
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:46
-
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:23
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:43
-
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:49
*
Litografier
nr 701 6295
Litografier
4 st, Stockholmsmotiv, 30x40
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 6 juni 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/6 16:22:13 | 1 | 500 kr |
6/6 17:32:06 | 2 | Vinnande bud |
6/6 19:33:40 | 3 | 750 kr |
6/6 19:34:17 | 3 | 850 kr |
6/6 19:35:27 | 3 | 1.100 kr |
6/6 19:36:47 | 3 | 1.300 kr |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:42 -
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:46 -
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:23 -
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:43 -
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:49